Global fitness

global fitness can picafort

Nie masz pomysłu na spędzenie weekendu ze znajomymi? Nie masz ochoty po raz kolejny iść na piwo i słuchać tych samych żartów? Jest wiele innych świetnych sposobów na aktywne, przyjemne, a przy okazji kreatywne spędzenie czasu wolnego.
Jedną z opcji jest gra terenowa – Paintball Kraków. Kolorowa farba rozbryzgująca się na ubraniu przeciwnika zdecydowanie poprawia humor. Przy okazji integrujesz się ze swoim własnym zespołem i przez chwilę masz okazję poczuć się jak żołnierz! Tyle, że zamiast karabinu maszynowego masz karabinek na farbki! Zabawa ta jest w pełni bezpieczna. Każdy na starcie dostaje odpowiednie ubranie ochronne, dzięki któremu nie ubrudzi swojego własnego. Specjalne okularki chronią oczy przed farbą.
Jeśli nie wiedziałeś co zrobić z chwilą wolnego – już wiesz! Zbieraj ekipę – im Was więcej, tym weselej! Pamiętaj żeby nie zabierać ze sobą maruderów! Tym nic nie będzie się podobać i tylko zepsują zabawę innym. Zatem pakuj plecak i wyruszaj ze znajomymi do Krakowa zagrać w paintball!

Inne wpisy:

global fitness can picafort
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)
Previous article
global fitness drawska
Next article
basen drawsko pomorskie
About the author
related articles